Kontaktinformationer

Kontakt pr trading

Du er altid velkommen til at kontakte os, hvis du vil booke et møde, drøfte indretning med en af vores dygtige medarbejdere eller hvis du har har spørgsmål til butiksløsninger, produkter eller services. 


Vi sidder klar til at hjælpe dig og tager gerne en uforpligtende snak, når det drejer sig om hjælp til inventar til butik som hylder og lignende eller blot har brug for et nyt gadeskilt - vi har et kæmpe sortiment. Vi er klar til at hjælpe dig.

Telefon 44 95 33 22

Mail til info@pr-trading.dk

Allernemmest; Udfyld og send kontaktformularen, så vil en af vore dygtige konsulenter kontakte dig, og I kan aftale et møde. Du er altid velkommen til at besøge vores showroom, der er masser af inspiration til din butiksindretning.

 

Kontakt direkte

Hovednummer: 44 95 33 22

Nicolas Reith
40 90 40 88 
n.reith@pr-trading.dk
Administrerende direktør

Tobias Dahl 
40 90 40 80 
t.dahl@pr-trading.dk
Salgsdirektør

Ekspedition

Camilla B. Hestbæk 
44 34 01 74 
cbh@pr-trading.dk 
Intern salgsmedarbejder/ekspedition

Lisbeth Winge-Petersen
44 34 90 75 
lwp@pr-trading.dk
Intern salgsmedarbejder/ekspedition

Salgskonsulenter

Henrik Boesen 
40 90 40 85 
h.boesen@pr-trading.dk
Produktchef

Brian Sigsgaard
40 90 40 89 
bs@pr-trading.dk 
Key Account Manager

Jens Greve
40 90 40 87 
j.greve@pr-trading.dk 
Key Account Manager

Charlotte Skovgaard
20 69 49 60
cs@pr-trading.dk 
Key Account Manager

Nina Dreyer
40 90 40 86 
n.dreyer@pr-trading.dk 
Key Account Manager

Kristian Nielsen 
20 69 49 54 
k.nielsen@pr-trading.dk 
Key Account Manager

Sten Skovbjerg
40 90 40 82 
s.skovbjerg@pr-trading.dk 
Key Account Manager

Steen Johansen
40 19 83 92 
s.johansen@pr-trading.dk 
Konsulent, Jylland

Lars Hjorth Aabel
40 38 72 04 
lha@pr-trading.dk 
Konsulent, Sjælland og øerne

Peter Henriksen 
20 69 49 53
p.henriksen@pr-trading.dk 
Account Manager

Karina Dam 
Mobil 24 43 15 83
Direkte 44 34 01 73 
kd@pr-trading.dk 
Account Manager

InVue punktsikring

Henrik Müller 
40 90 40 81 
h.muller@pr-trading.dk 
Konsulent InVue punktsikring og WinDeSign

Michael Bøg 
40 90 40 83
m.bog@pr-trading.dk 
Salgskonsulent WinDeSign og Invue punktsikring

Marketing

Karina Sigsgaard Hansen 
44 34 90 58 
k.hansen@pr-trading.dk 
Marketingkoordinator (Barsel)

Annie Rasch 
44 34 90 53 
ar@pr-trading.dk 
Grafisk marketingkoordinator

Indkøb

Tine Bailey 
44 34 90 52 
t.bailey@pr-trading.dk 
Indkøber

Joan Amtsbiller 
44 34 90 51 
ja@pr-trading.dk 
Indkøbskoordinator

Michala Hvidbjerg 
44 34 90 50 
m.hvidbjerg@pr-trading.dk 
Indkøber

Dorthe Lykke Larsen 
44 34 90 64 
dl@pr-trading.dk 
Projektkoordinator

3D og design

Thomas Agertoft Stentoft 
44 34 90 76 
t.agertoft@pr-trading.dk 
Designer

Jacob Brinch Lund 
44 34 90 77 
j.lund@pr-trading.dk 
Designer

Morten Schønberg Grølsted 
44 34 90 59 
m. grolsted@pr-trading.dk 
Designer

Gorm Vester
44 34 90 71 
g.vester@pr-trading.dk 
Designer

Økonomiafdeling

Irene Furbo 
44 34 90 67 
i.furbo@pr-trading.dk 
Regnskabschef

Marian Andresen 
44 34 90 70 
m.andresen@pr-trading.dk 
Bogholderi

Produktion og Lager

Benny Hinrichs
44 34 01 76 
b.hinrichs@pr-trading.dk 
Produktionsmand

Peter Leatherland 
20 69 49 57 
p.leatherland@pr-trading.dk 
Lager

Allan Nehm 
20 69 49 59 
a.nehm@pr-trading.dk 
Lager

Klaus Danvøgg Holgersen 
20 60 92 73 
k.holgersen@pr-trading.dk 
Lager

Steen Dam Petersen
44 95 33 22 
sp@pr-trading.dk
Lager