Kontaktinformationer

Kontakt pr trading

Du er altid velkommen til at kontakte os eller booke et møde, hvis du vil drøfte kategoriløsninger, hyldeoptimering, displays eller butiksløsninger. Vi har to flotte showrooms, hvor du kan få masser af inspiration til din butiksindretning. 

Telefon 44 95 33 22

Mail til info@pr-trading.dk

Vi ser frem til at høre fra dig!

 

Kontakt direkte

Hovednummer: 44 95 33 22

Nicolas Reith
Administrerende direktør
n.reith@pr-trading.dk

Tobias Dahl 
t.dahl@pr-trading.dk

Ekspedition/servicegruppe

Camilla Bistrup
Sales Support
cb@pr-trading.dk 

Lisbeth Winge-Petersen
Sales Support
lwp@pr-trading.dk

Helene Halkjær Wenzel
Kundesupport/montage
hhw@pr-trading.dk

Salgsteam

Michael Pagh-Schou
Salgschef
mps@pr-trading.dk
+4521724440

Henrik Boesen
Produkt- og marketingchef 
h.boesen@pr-trading.dk
+4540904085

Brian Sigsgaard
Key Account Manager
bs@pr-trading.dk 
+4540904089

Jens Greve
Key Account Manager
j.greve@pr-trading.dk 
+4540904087

Charlotte Skovgaard
Key Account Manager
cs@pr-trading.dk 
+4520694960

Nina Dreyer
Key Account Manager
n.dreyer@pr-trading.dk 
+4540904086

Kristian Nielsen
Key Account Manager 
k.nielsen@pr-trading.dk 
+4520694954

Sten Skovbjerg
Key Account Manager
s.skovbjerg@pr-trading.dk 
+4540904082

Karina Dam 
Key Account Manager
kd@pr-trading.dk 
+4544340173

Niki Gonzalez
Key Account Manager
ng@pr-trading.dk 
+4528180872

Steen Johansen
Konsulent, Jylland
s.johansen@pr-trading.dk 
+4540198392

Lars Hjorth Aabel
Konsulent, Sjælland og øerne
lha@pr-trading.dk 
+4540387204

Peter Henriksen
Projektkoordinator 
p.henriksen@pr-trading.dk 
+4520694953

Dorthe Lykke Larsen
Projektkoordinator 
dl@pr-trading.dk 
+4544349064

InVue punktsikring

Henrik Müller 
Chefkonsulent InVue punktsikring og WinDeSign
h.muller@pr-trading.dk
+4540904081

Michael Bøg
Konsulent Invue punktsikring og WinDeSign 
m.bog@pr-trading.dk 
+4540904083

Marketing

Lena Falcke Stelling
Marketingansvarlig
ls@pr-trading.dk 

Karina Sigsgaard Hansen
Marketinkoordinator
k.hansen@pr-trading.dk 

Indkøb

Tine Bailey
Indkøber 
t.bailey@pr-trading.dk 

Joan Amtsbiller 
Indkøber
ja@pr-trading.dk 

Michala Hvidbjerg
Indkøber 
m.hvidbjerg@pr-trading.dk 

3D og design

Thomas Agertoft Stentoft
3D Designer 
t.agertoft@pr-trading.dk 

Jacob Brinch Lund 
3D Designer
j.lund@pr-trading.dk 

Morten Schønberg Grølsted 
3D Designer
m. grolsted@pr-trading.dk 

Gorm Vester
3D Designer
g.vester@pr-trading.dk 

Økonomi

Irene Furbo
Regnskabschef 
i.furbo@pr-trading.dk 

Marian Andresen 
Bogholderi
m.andresen@pr-trading.dk 

Produktion og Lager

Lars Rasmussen
Produktionschef
lra@pr-trading.dk 

Benny Hinrichs
Produktion
b.hinrichs@pr-trading.dk 

Peter Leatherland 
Lager
p.leatherland@pr-trading.dk 

Allan Nehm 
Lager
a.nehm@pr-trading.dk 

Klaus Danvøgg Holgersen 
Lager
k.holgersen@pr-trading.dk 

Steen Dam Petersen
Lager
sp@pr-trading.dk