Kontaktinformationer

Kontakt pr trading

Du er altid velkommen til at kontakte os eller booke et møde, hvis du vil drøfte kategoriløsninger, hyldeoptimering, displays eller butiksløsninger. Vi har to flotte showrooms, hvor du kan få masser af inspiration til din butiksindretning. 

Telefon 44 95 33 22

Mail til info@pr-trading.dk

Vi ser frem til at høre fra dig!

 

Kontakt direkte

Hovednummer: 44 95 33 22

Nicolas Reith
Administrerende direktør
n.reith@pr-trading.dk

Ekspedition/servicegruppe

Camilla Bistrup
Sales Support
ordremail@pr-trading.dk 

Lisbeth Winge-Petersen
Sales Support
ordremail@pr-trading.dk

Helene Halkjær Wenzel
Kundesupport/montage
hhw@pr-trading.dk

Salgsteam

Michael Pagh-Schou
Salgschef
mps@pr-trading.dk
+4521724440

Henrik Boesen
Produkt- og marketingchef 
h.boesen@pr-trading.dk
+4540904085

Brian Sigsgaard
Key Account Manager
bs@pr-trading.dk 
+4540904089

Jens Greve
Key Account Manager
j.greve@pr-trading.dk 
+4540904087

Charlotte Skovgaard
Key Account Manager
cs@pr-trading.dk 
+4520694960

Nina Dreyer
Key Account Manager
n.dreyer@pr-trading.dk 
+4540904086

Kristian Nielsen
Key Account Manager 
k.nielsen@pr-trading.dk 
+4520694954

Sten Skovbjerg
Key Account Manager
s.skovbjerg@pr-trading.dk 
+4540904082

Niki Gonzalez
Key Account Manager
ng@pr-trading.dk 
+4528180872

Steen Johansen
Konsulent, Jylland
s.johansen@pr-trading.dk 
+4540198392

Lars Hjorth Aabel
Konsulent, Sjælland og øerne
lha@pr-trading.dk 
+4540387204

Peter Henriksen
Projektkoordinator 
p.henriksen@pr-trading.dk 
+4520694953

Dorthe Lykke Larsen
Projektkoordinator 
dl@pr-trading.dk 
+4544349064

InVue punktsikring

Henrik Müller 
Chefkonsulent InVue punktsikring og WinDeSign
h.muller@pr-trading.dk
+4540904081

Michael Bøg
Konsulent Invue punktsikring og WinDeSign 
m.bog@pr-trading.dk 
+4540904083

Marketing

Lena Falcke Stelling
Marketingansvarlig
marketing@pr-trading.dk 

Karina Sigsgaard Hansen
Marketinkoordinator
marketing@pr-trading.dk 

Indkøb

Tine Bailey
Indkøber 
purchase@pr-trading.dk 

Joan Amtsbiller 
Indkøber
purchase@pr-trading.dk 

Michala Hvidbjerg
Indkøber 
purchase@pr-trading.dk 

3D og design

Thomas Agertoft Stentoft
3D Designer 
design@pr-trading.dk 

Jacob Brinch Lund 
3D Designer
design@pr-trading.dk 

Morten Schønberg Grølsted 
3D Designer
design@pr-trading.dk 

Gorm Vester
3D Designer
design@pr-trading.dk

Økonomi

Irene Furbo
Regnskabschef 
i.furbo@pr-trading.dk 

Marian Andresen
Bogholderi
m.andresen@pr-trading.dk

Tina Wiberg 
Bogholderi
tw@pr-trading.dk 

Produktion og Lager

Lars Rasmussen
Produktionschef
produktionen@pr-trading.dk 

Benny Hinrichs
Produktion
produktionen@pr-trading.dk 

Peter Leatherland 
Lager
lager-mail@pr-trading.dk 

Allan Nehm 
Lager
lager-mail@pr-trading.dk 

Klaus Danvøgg Holgersen 
Lager
lager-mail@pr-trading.dk 

Steen Dam Petersen
Lager
lager-mail@pr-trading.dk