Kontaktinformationer

Kontakt pr trading

Du er altid velkommen til at kontakte os, hvis du vil booke et møde, drøfte kategoriløsninger, hyldeoptimering, displays eller butiksløsninger

Telefon 44 95 33 22

Mail til info@pr-trading.dk

Allernemmest; Udfyld og send Kontaktformularen, så vil en af vore dygtige konsulenter kontakte dig, og I kan aftale et møde.

Du er altid velkommen til at besøge vores showrooms, 
der er masser af inspiration til din butiksindretning.


Du accepterer vores Persondatapolitik ved at sende Kontaktformularen

Læs vores persondatapolitik her.

 

Kontakt direkte

Hovednummer: 44 95 33 22

Nicolas Reith
n.reith@pr-trading.dk
Administrerende direktør

Tobias Dahl 
t.dahl@pr-trading.dk
Salgsdirektør

Ekspedition/servicegruppe

Camilla Bistrup
cb@pr-trading.dk 
Intern salgsmedarbejder/ekspedition

Lisbeth Winge-Petersen
lwp@pr-trading.dk
Intern salgsmedarbejder/ekspedition

Helene Halkjær Wenzel
hhw@pr-trading.dk
Kundesupport/montør

Salgsteam

Henrik Boesen 
h.boesen@pr-trading.dk
Produktchef

Brian Sigsgaard
bs@pr-trading.dk 
Key Account Manager

Jens Greve
j.greve@pr-trading.dk 
Key Account Manager

Charlotte Skovgaard
cs@pr-trading.dk 
Key Account Manager

Nina Dreyer
n.dreyer@pr-trading.dk 
Key Account Manager

Kristian Nielsen 
k.nielsen@pr-trading.dk 
Key Account Manager

Sten Skovbjerg
s.skovbjerg@pr-trading.dk 
Key Account Manager

Niki Gonzalez
ng@pr-trading.dk 
Key Account Manager

Steen Johansen
s.johansen@pr-trading.dk 
Konsulent, Jylland

Lars Hjorth Aabel
lha@pr-trading.dk 
Konsulent, Sjælland og øerne

Peter Henriksen 
p.henriksen@pr-trading.dk 
Account Manager

Karina Dam 
kd@pr-trading.dk 
Account Manager

InVue punktsikring

Henrik Müller 
h.muller@pr-trading.dk 
Konsulent InVue punktsikring og WinDeSign

Michael Bøg 
m.bog@pr-trading.dk 
Konsulent Invue punktsikring og WinDeSign

Marketing

Lena Falcke Stelling
ls@pr-trading.dk 
Marketingansvarlig

Karina Sigsgaard Hansen 
k.hansen@pr-trading.dk 
Marketingkoordinator

Indkøb

Tine Bailey 
t.bailey@pr-trading.dk 
Indkøber

Joan Amtsbiller 
ja@pr-trading.dk 
Indkøbskoordinator

Michala Hvidbjerg 
m.hvidbjerg@pr-trading.dk 
Indkøber

Dorthe Lykke Larsen 
dl@pr-trading.dk 
Projektkoordinator

3D og design

Thomas Agertoft Stentoft 
t.agertoft@pr-trading.dk 
3D Display designer

Jacob Brinch Lund 
j.lund@pr-trading.dk 
3D Display designer

Morten Schønberg Grølsted 
m. grolsted@pr-trading.dk 
3D Display designer

Gorm Vester
g.vester@pr-trading.dk 
3D Display designer

Økonomi

Irene Furbo 
i.furbo@pr-trading.dk 
Regnskabschef

Marian Andresen 
m.andresen@pr-trading.dk 
Bogholderi

Produktion og Lager

Lars Rasmussen
lra@pr-trading.dk 
Produktion

Benny Hinrichs
b.hinrichs@pr-trading.dk 
Produktion

Peter Leatherland 
p.leatherland@pr-trading.dk 
Lager

Allan Nehm 
a.nehm@pr-trading.dk 
Lager

Klaus Danvøgg Holgersen 
k.holgersen@pr-trading.dk 
Lager

Steen Dam Petersen
sp@pr-trading.dk
Lager